Par mums

ROTOTEH ir strauji augošs uzņēmums, kas dibināts Latvijā 2011.gadā, apvienojot pieredzējušus nozares speciālistus. Uzņēmums piedāvā industriālās tehnikas riepas, kāpurķēdes, aprīkojumu un rezerves daļas.

2011. gadā tika uzsākta sadarbība ar pieredzējušo Itālijas lielgabarīta riepu restaurācijas rūpnīcu Gomme Piave un kopš 2013. gada ROTOTEH ir tās ekskluzīvais pārstāvis Baltijas valstīs.

Veiksmīgas un ilgstošas sadarbības rezultātā ROTOTEH ir kļuvis par lielāko industriālās tehnikas rezerves daļu ITR izplatītāju Latvijā.

Kopš 2012. gada piedāvājam lielgabarīta riepu mobilo servisu un kāpurķēžu montāžu.

Kopš 2015. gada esam Zviedru tērauda rūpnīcas BOROX un kausu aprīkojuma ražotāja Amborsi Benne oficiālie izplatītāji Baltijā. 

2017. gadā uzsākām sadarbību ar lielgabarītu riepu restaurācijas rūpnīcu Marangoni un Premium riepu ražotāju Michelin.  

ROTOTEH komandas dalībnieki nepārtraukti izglītojas un papildina tehniskās un teorētiskās zināšanas, lai vienmēr spētu profesionāli palīdzēt saviem klientiem. Mums uzticas liela daļa no Latvijas ceļubūves, kokrūpniecības un karjeru izstrādes uzņēmumiem.

Mūsu misija ir – klienta darbības efektivitātes uzlabošana, nodrošinot kvalitatīvu produktu un servisu iespējami ātrā laikā.

Mūsu moto – LAI TEHNIKA RŪC!