Nuo 25.04 iki 28.04 ROTOTEH SIA dalyvauja didžiausioje tarptautinėje statybos parodoje Baltijos šalyse Resta 2018. Paroda skirta statybu ir renovaciju specialistams ir galutiniams vartotojams. Kiekvienais metais RESTA pristato skaitmeninius sprendimus ir naujoves, naujausias statybines medžiagas ir įrangą, bei kraštovaizdžio tendencijas.
Pirmą kartą paroda buvo surengta 1994 m. Šiuo metu RESTA – viena sėkmingiausių ir ilgiausiai Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPOorganizuojamų parodų. Pastaraisiais metais joje kasmet dalyvauja daugiau kaip 500 įmonių iš Lietuvos ir daugelio Europos valstybių.
Lai technika dirba!

——————————————————————————–

No 25.04 līdz 28.04 ROTOTEH SIA piedalās lielākajā starptautiskajā celtniecības izstāde Baltijas valstīs RESTA 2018, kuras mērķis ir celtniecības nozares profesionāļi un gala lietotāji, kuri ir ieinteresēti būvniecībā un renovācijā. Katru gadu RESTA ievieš digitālos risinājumus un jauninājumus, jaunākos celtniecības materiālus un aprīkojumu, kā arī ainavu veidošanas tendences.
Pirmā RESTA tika nodibināta 1994. gadā. Šodien RESTA ir viens no veiksmīgākajiem un senākajiem pasākumiem, ko rīko Lietuvas izstāžu un kongresu centrs LITEXPO. Pēdējā laikā no Lietuvas ir bijuši vairāk nekā 500 uzņēmumi, un katru gadu izstādē piedalās daudzas Eiropas valstis. Šogad arī mēs – ROTOTEH. 
Lai tehnika rūc!

#rototeh #RESTA #LITEXPO #Lietuva #MICHELIN #Marangoni#GommePiave #NTP #BOROX #ITROTR #Laitehnikaruc#LAITECHNIKADIRBA